Reference

pohřební služba Ladislav Kopal Jablonec nad Nisou

Dobrý den paní Kopalová, ještě jednou děkuji za perfektní služby. Přeji krásný den. Marincova

Dobrý den, paní Kopalová, ještě jednou děkujeme za vstřícnost a ochotu a nedá mi, abych Vám nenapsala, že jsem se dnes koukla na Vaši stránku se seznamem zemřelých. Paní Bartoníčkovou znám už od dětství, byla to krásná a milá paní a dnes vím, podle roku narození, že věnuji vzpomínku té Kristě, kterou jsem tak dlouho znala.   Mějte se moc hezky.
H. Höcková

Dobrý den paní Kopalová!
Dovoluji si alespoň touto cestou poděkovat všem zúčastněným pracovníkům pohřební služby, kterou vlastníte.  V běžném životě stále narážíme na problémy s nefunkčností úředníků a služeb a nestává se často, že věci fungují tak, jak mají.
V hlubokém smutku jsem proto s rodinou uvítal citlivý a vysoce profesionální přístup Vaší pohřební služby ve všech oblastech, které se pohřbu mé matky paní Vlasty Frömelové dne 3.11.17 v Jablonci n. N. týkaly.  Počínaje úvodním telefonátem a racionální organizací objednávky s citlivou a nefalšovaně ochotnou pomocí až po samotný důstojný a výborně organizovaný obřad. Veřejný ústní projev mi není cizí a vím, jak je na veřejnosti mluvit těžké (dodnes chodím ve svém oboru i vyučovat). O to více dokážu ocenit výkon smutečního řečníka z hlediska kompozice proslovu i vlastního přednesu, prosím proto o tlumočení velkého poděkování. Přeji Vám i všem pracovníkům hodně uspokojení z náročné a přitom vzorně a kvalitně vykonávané práce s naplněním smysluplného poslání, kterému vzájemně rozumíme.  

S pozdravem MUDr. Jaroslav Frömel

Vážená paní Kopalová,
Smrt blízkého člověka je bolestivá. Pohřeb, tedy oficiální rozloučení s ním, je příležitostí k otevřenému a úlevovému žalu, jeho organizace, zvláště pro člověka, který se v místě jeho konání příliš nevyzná, je obtížná. Chtěl bych Vám osobně poděkovat za nevšední ochotu a vstřícnost s jakou jste mi pomohla uspořádat pohřeb mé tety paní Jarmily Vejlupkové. Perfektní zajištění, profesionální postoj Vašeho syna, vystoupení řečníka pana Musila až po zhotovení nápisu na pomníku hodnotím na jedničku. Stejně tak Vaše doporučení na restauraci KLUB X , kde jsme byli všichni moc spokojení, přispělo k důstojnému završení našeho smutečního dne. Při příští cestě do Jablonce se zastavím uhradit zhotovení nápisu. Za všechny smuteční hosty ještě jednou děkuje a chválí Miloš Lebeda. 

Kontakty Pohřební služba Jablonec nad Nisou

POKUD MÁTE DOTAZY K NAŠÍ ČINNOSTI, NAPIŠTĚ NÁM DOTAZ NEBO STÍŽNOST PŘES

Kontaktní formulář

Rádi Vám poradíme i s Vašimi dotazy ohledně pohřebnictví.
Majitel pohřební služby pan Ladislav Kopal je předsedou Sdružení pohřebnictví a v oboru pracuje od roku 1986. S důvěrou se na pana Kopala obraťte s Vašimi dotazy.